| KazumaKwabara a întrebat:

Cum sa trec de runda cu uriasul la (arena boss) la prince of persia-the two thrones. cine ma ajuta primeste funda!

Răspuns Câştigător
| WhiteStorm a răspuns:

Uite un videoclip care cred că îți va fi de folos http://www.youtube.com/watch?v=y8Sl-qVSIBY.

2 răspunsuri:
| Andy40 a răspuns:

Da mie ba ca eu i dau doar 1 pumnal si dupa numai apare spped kilu sa mai dau 1 lovitura.

| Pintilei_Cosmin_1997 a răspuns:

Ba dar mie cand s-ar da sar pe el si dupa aia ii dau clik stanga ca sa-L zgarii dar dupa aia cand sunt pe celalat umar am incetrcat sa apas "E" si a apucat sa dea dar la prins uriasul la fel si cu clik stanga, sau can sunt in pumnu uriasului am incercat si cu "E" si tot a apucat sa dea dar la aruncat uriasul la fel si cu clik stanga! Va rog ajutati-ma! Fundita pentru cei care ma ajuta!