| Daniel86542 a întrebat:

Cum sa trec testul de la party poker fara sa citesc toate articolele lor... daca are cineva raspunsurile il rog sa ma contacteze... dau de toate si Funda si ce vreti voi.

1 răspuns:
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Nu am fost niciodata pe party poker, dar e intelegere generala si functioneaza pe orice pagina, daca vrei sa treci peste pagini fara sa dai click-uri pana ajungi la pagina dorita, copiaza ultimul link de la pagina care te intereseaza si fai bookmark, iar daca vrei sa treci peste chesti dintr-o pagina, foloseste un injector de cod simplu si intuitiv gen adblock, si blocheaza chestile care nu te intereseaza.
Siturile all flash script (foarte rare), peste astea nu poti sa treci asa simplu (decat cu memory editing si pachet sniffing, dar e greu de invatat) pentru ca nu funtioneaza cu link-uri si HTML, CSS astea sunt practic aplicatii, dar banueisc ca nu e flash based
cred ca n-ai priceput 90% ca pari prost, am dreptate?