| Barbie16 a întrebat:

Cum scot calul din sanctuar pe Howrse? Fundaa :*

5 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Anca a intrebat cum poate scoate un cal din sanctuar nu cum pune unul! Cand ai bagat un cal in sanctuar nu il mai poti lua!

| numeleastanuepublic a răspuns:

Mai dar chiar nu vedeti ce a intrebat ea, cum il scoate nu cum il baga... nu il poti scoate! e ca si cum l-ai omora singura dar daca moare il poti reinvia cu ajutorul cutiei pandorei big grin. Funda?

| Rebeca2222 a răspuns:

Pai langa numele calului e un + dai clic pe el si dai a doua varianta du in sanctuar si gata! Funda ca am raspuns!

| Rebeca2222 a răspuns:

Pai langa numele calului e un + dai clic pe el si dai a doua varianta du in sanctuar si gata! Funda ca am raspuns! dddd

| darielle a răspuns:

Imi pare rau, daca ai bagat calul in sanctuar nu mai poti sa il scoti.
Numai bine!