| Dizzyz a întrebat:

Cum se downloadeaza texture packs la minecraft? Stiu ca iti trebia un anumit program pe care sa-l downloadezi.Dau

Răspuns Câştigător
| Focus11 a răspuns:

Nu trebuie un program deci cand iei textureul iti da o archiva iar archiva aia o bagi in Start/run/%appdata%/. minecraft/texture packs dupa cand intri in joc dai la texture packs si o sa iti apara textureul pe care la-i bagat.

| Dizzyz explică (pentru Focus11):

Cum adica Start/run/%appdata%/

| Focus11 a răspuns (pentru Dizzyz):

Dai pe start dupa dai pe Run si scrii %appdata% dupa intri in folderul. minecraft dupa in folderul texture packs

| Dizzyz explică (pentru Focus11):

Dar unde e Run ca nu-l vad

| Focus11 a răspuns (pentru Dizzyz):

Daca ai windows 7 trebuie sa ai un spatiu liber(alb) in start si acolo scrii %appdata% dupa enter

| Dizzyz explică (pentru Focus11):

Mersi mult!