| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face armura posedata si king pe metin 2 fun?
(pentru raspunsuri detailate si rapide dau funda)

12 răspunsuri:
| aruishero a răspuns:

Pe metin2 fun posedata se face din dga +9(armura zeului zmeu)si king 2 din king1 sau otel rosu nu mai prea stiu...

| angelociprian a răspuns (pentru aruishero):

Eu is sura(platosa pentru.suflet?) si mai exact cum se face?

| angelociprian a răspuns (pentru aruishero):

Eu is sura (platosa pentru suflet?) si mai exact cum se face posedata?

| aruishero a răspuns (pentru angelociprian):

Trebuie sa duci dga-ul la seon-peyong sura ala de langa grota.Si,da,fiecare armura ii cu "caracterul" ei. tu ai platosa pentru suflet si o sa faci posedata de sura.

| angelociprian a răspuns (pentru aruishero):

MS daca merge dau funda

| angelociprian a răspuns (pentru angelociprian):

Mah merge da-mi id tau de mess sa vb acolo

| angelociprian a răspuns:

Mah nu merge da-mi id-ul tau de mess sa vb acolo

| aruishero a răspuns (pentru angelociprian):

Cristi_moldovan10

| angelociprian a răspuns:

Va rog spuneti care stiti ca asta nu vrea sa-mi spuna, dau funda!

| angelociprian a răspuns (pentru angelociprian):

Baiatu Mi-a zis ca se face din DGA+9 dar nu merge.Mai stiti si alte variante?

| visan2000 a răspuns:

Nu se face din astea, posedata si king2, se ia dupa net

| visan2000 a răspuns (pentru angelociprian):

Nu se face nici din dga, nici din king1, amandoua se ia` de pe net