| infernome a întrebat:

Cum se face un server de metin2

3 răspunsuri:
| tauretee a răspuns:

Of urasc oameni care se cred destepti si nu stiu nimica
Buna! da-mi add la idul BogdanBogdanel1995@yahoo.com si iti voi face un servar de metin de la A la Z cu arme noi etc sti tu si til fac pe ip sau hamachi ce vrei tu

| AlexGhencea a răspuns:

Salut... un server de metin2 se face prin a instala mai multe prog asemanatoare ca la servarele speciale ex metin2ro uk etc. cauta pe youtube si vei gasi... Bafta!

| sebipodaru a răspuns:

Uite linkul http://www.tutoit.com/ghid-metin2-cum-fac-un-server-privat-de-metin2/ de aici poti sa il descarci mie nu imi mere nu stiu de ce si eu vreau sa creez un sever poate tie iti merge bafta!