| DeyBoyAngel a întrebat:

Cum se instaleaza un router wireles?

3 răspunsuri:
| Allwe a răspuns:

Poti da mai multe informatii?

| DeyBoyAngel explică (pentru Allwe):

Pai cand dau la instalare dau fac tot ce scrie pana la un moment dat cand imi apare,, Flash drive,, unde nu stiu ce sa scriu.

| Allwe a răspuns:

La mine dupa ce instalezi drive imi apare in bara din dreapta langa antivirus o icoana cu numele ''Internet Acces ''acolo ai doua obtiuni WPA sau WEP. Fiecare ""wpa '' si ''wep'' are un cod scris pe router key 1 sau 2. Dar sa ai grija sa nu greseti codul acela. Acum depinde de la ce ai router, eu am de la romtelecom si merge. Sper ca te-am ajutat.