| SlenderMan299 a întrebat:

Cum se joaca fifa 2008 in retea? Dau funda!

3 răspunsuri:
| 19diana99 a răspuns:

Buna vand bicicleta medie portocalie cu schimbat-or de viteze si cu clacson care are 10 melodii.Daca doriti sa o vedeti intrati pe carepecare la galeria de onoare.Costa 100 lei. Mai vand si patine RCO nefolosite cu 50 lei. E cineva interesat?

| skrol112 a răspuns:

Pai... in primul rand trebuie sa ai ip public sau hamachi duap ce faci rost d astea de fapt de una dintre ele... intri in fifa te duci la game modes/multiplayer/direct IP sh acolo ai
-HOST
-CONNECT
-NEW
-DELETE
pentru a te conecta in retea trebuie sa bagi u sau adv ip-ul de ex: daca bagi u ip lui te duci la (NEW) si acolo skrie nick la nicki bagi un nume nu cont sh la ip bagi ip-u. asa si dupa apesi pe ip-u lui (ip-u iti apare intr-o lista alaturata) dai click p ip lui si dupa ce ai dat clik p ip-u lui dai CONNECT.
daca baga el ip-u tau u doar trebuie sa ast sa dea el connect sh u sa dai dupa doar HOST. fundita te Rog

| ALEX22THEBEST a răspuns (pentru skrol112):

Cine joacă FIFA 2008 FĂRĂ LIGA 1 să intre pe ID-UL: alex22_thebest sau SKYPE: alex22thebest

Multumesc.