| roxy_7865 a întrebat:

Cum se joaca Lady popular? Cum cumpar haine, cum fac bani, diamante, cum particip la concursuri, cum trec lvl? Etc.Cu tutoriale dar si cu explicatii.

Răspuns Câştigător
| 123321998896768 a răspuns:

Lady Popular e cel mai usor joc din galaxie.
Haine-Exista optiunea Oras,apoi la mall,din dreapta cu mov alegi un magazin,cauti haine pentru banii tai,click pentru a alege culoare, Cos de cumparaturi, cumpara obiecte.
-Mall mai este si langa optiunea oras.
Bani-munca
-jocuri
-iubit
diamante-mystery
-la 100 zile
-concursuri
-Cum participi? Se participa pe forum.
-Level-Exista pe acolo dreapta scopuri.Doar asa poti trece.
Te-am ajutat la ce ai mentionat, sper sa te descurci singura.
Aaaaaaa...si cu hainele le imbraci in garderoba, in dreapta.
Succes! Vreau sa vad ca poti singura!

2 răspunsuri:
| 123321998896768 a răspuns:

Buna!wave cumperi haine de la mall,iti faci iubit la discoteca unde scrie "go flirting", mancarea de la piata iar ca sa treci nivellele dar la sarcini pentru. niv. urmatore si faci ce-ti scrie acolo, bani poti sa faci daca te angajezi dar desigur faci un curs gasesti in oras iar diamante poti cumpara cu bani reali si primesti la 100 de zile de joc 200 diamante si puncte dar daca vrei da-mi privat numele si parola si am sa-ti trec niv. desigur daca vrei! fundita te rog?