| Remus_5509 a întrebat:

Cum se poate creea un eveniment pe Facebook?
dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Pinguuuin01 a răspuns:

Uita`te acolo unde scrie ``Acasa Profil Cauta prieteni Contul meu``.
Dai pe ``Acasa`` iar in dreapta sub linia albastra langa locul unde iti actualizezi starea scrie ``Evenimentele viitoare`` iar sub ``What`s the event?`` dai pe el dupa care iti apar niste locuri care trebuie complectate. (gen data, ora, locatia etc.) Dupa ce ai terminat dai pe ``Creeaza eveniment`` si gata. Sa lasi comentariu cu site-ul pe care ai facut evenimentul sa-l vadbig grin.
Succes! Funditssa?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Pinguuuin01 a răspuns:

Merci de fundita>big grin

| Remus_5509 explică:

Nu ai pentru ce. big grin