| corleone1986 a întrebat:

Cum se poate rezolva jocul Need for Speed Hot Pursuit 2010 de pe calculatorul meu pentru ca merge in reluare. Computer: AMD Sempron(tm) Processor140 Processor 2.71GHz, 1.75 of RAM. GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a, Memory: 512 MB. Windows XP, 32-bit (Service pack3). Dau FUNDA pentru. cele mai bune raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Mai inchide din procese cand joci jocul.
Mergi la task manager si de acolo poti inchide procesele de care nu ai nevoie in momentul acela. Inchide si browserele.
Descarca ultima versiune se driver video nVidia.de pe site-ul oficial.
Apoi mergi la desktop dai click dreapta apoi alegi nVidia control panel. pa ce iti apare la 3d settrings alegi manage 3d settings apoi acolo la cassuta sus la program settings setezi ce efecte vrei sa aiba jocul.

1 răspuns:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Este foarte slab calculatorul.Nu respecta cerintele Trebuie un procesor mult mai bun si o placa video bunicica cat de cat!