| ElDanutzu a întrebat:

Cum se tine redirectie pe cs?(FUNDA)

Răspuns Câştigător
| ajutator a răspuns:

Pai. uite cum se face scrii pe google numele serverului pe care vrei sa tii redirecte si zici numele sv + download redirect si apoi iti scrii numele in redirect stats, il bagi in bara(avand countreu inchis bineinteles) si activeazi redirectele cate poti tine 5, 10, 15 si apoi dai cu go...bft la redirecte sa tii multe multe

1 răspuns:
| Neb1 a răspuns:

Prima data le scoti si le dezarhivezi. Dupa ai trebuie sa fie un fisier text unde trebuie sa scrii niku tau de la cs si dupa dai ''deschie 10, 15 ''sau cate poti tine.