| anonim_4396 a întrebat:

Cum ti se pare cand te baga un strain in seama pe Facebook? pana la urma e site de socializare. Depinde cum arata persoana sau bagi pe oricine in camera suspiciunilor?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Eu am un principiu.
nu cunosc/nu adaug in lista..in ziua de azi, nu mai poti avea incredere in nimeni..asa ca, oala acoperita, nu cade musca in eawinking
O zi frumoasa sa aihappy

caramela
| caramela a răspuns:

Eu am cautat sa iti raspund, iar daca tu esti ironic si ai chef de glume, ma voi conforma si pe viitor nu iti voi mai raspunde
O zi buna!

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Clar ai fi o soacra pe cinste

| contαbαndonαt a răspuns:

Bag in camera de gazare pe oricine n-are minima decenta de a-mi scrie pe intelesul limbii romane, de a respecta cat de cat ortografia acestei limbi, si in schimb imi vine cu acest mignific mod de a conversa : "sall, cf, bine u, mam plicty, d ke, je tharreee(...)", dand astfel impresia ca-i un/o retard/a infect/a ce n-a promovat nici macar cls. 1/4.+ fraze in genul "cf draguto, frumoaso." (uite ma gandeam sa strangulez pe cineva cu firul de la mouse, ce zici? te bagi?) ori alte balarii asemanatoare (care oricum nu functioneaza), bleah bleah.

| anonim_4396 explică (pentru contαbαndonαt):

Waysss. pari incordata

| contαbαndonαt a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, chiar ma amuzam in timp ce scriam raspunsul big grin, buna intrebarea.

| contαbαndonαt a răspuns:

Merci, sa-mi lasi adresa ta in privat sa-ti trimit in dar un buchet de flori c-o felicitare de la o necunoscuta pentru un cameleon big grin.

| Coco_Mikutza_1988 a răspuns:

Cand te baga un strain in seama nu ai impresia ca esti frumoasa sau ca te place... daca persoana e mai uratica inseamna ca se da la tine ca tu esti frumoasa tot asa e chiar daca persoana e frumoasa cauta fete frumoase... daca mi se intampla asa pe oricine bag in camera de suspiciuni :* happy

| anonim_4396 explică (pentru Coco_Mikutza_1988):

Niste virgule mi-ar fi de ajutor ca sa-ti inteleg pe deplin raspunsul. mersi pentru raspuns oricum.