| Claudyu1998 a întrebat:

Cum trec la GTA SA de misiunea cu tipii de pe tren, unde trebuie sa stau cu motocicleta? Va rog o solutie. Funda

Răspuns Câştigător
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Simplu mergi pe linia de tren si ai vazut ca un pic mai in spate de bariera cu masini e un pod urca pe pod pe cladire si apooi pe tren si trage din motocicleta daca ai arme

3 răspunsuri:
| Iliutz a răspuns:

Incearca sa mergi cat mai drept pe langa tren in asa fel sa poata trage smook ala happy

| defapteunuexist a răspuns:

Trebuie sa mergi cu ea pe langa tren dar in asa fel in cat sa poata trage ala de e pe motocicleta cu tine in ei.

| Codblackops a răspuns:

Trebuie sa fi aproape de aia care sunt pe tren, ca ala de langa tine sa poata trage in ei.