| anonim_4396 a întrebat:

Cum trimit lucruri in lady popular. Ofer fundita si primului raspuns si al doilea raspuns si al treilea raspuns si al patrulea raspuns si al cincilea raspuns. Dau fundita tuturorr.care are un raspuns folositor

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

Intri pe acel juactor si deasupra clasamentului total al lui este lista:

Provocare---Trimite mesaj---Adaugă ca prieten---Adaugă la Ignoraţi
sub lista asta ii o linie si in dreapta acesteia la sf-sit ii desenat un cadou. dai pe el si iti da o lista cu ce vrei sa trimiti.

Trebuie sa fi la macar nivelul 5 ca sa poti trimite lucruri.
Bafta.

1 răspuns:
| elenutza27 a răspuns:

Eu nu vad nici un cadou