| alexalx1234 a întrebat:

Cum va merge jocul Overwatch de la Blizzard pe aceasta configuratie?
Procesor Intel I3-4000M
4GB RAM
Placa video Intel HD Graphics 4600
1TB HDD

4 răspunsuri:
| alexalx1234 explică:

Stiti cand va reaparea in stoc la Media Galaxy?

| Florian000 a răspuns:

Decent. 40 fps + cred ca ajunge la 60 +

| Maios a răspuns:

Iti va merge excelent! Un pic placa cam slaba, dar buna! Daca vrei sa til ei la un pret foarte ieftin intra pe acest site (https://www.g2a.com/r/user-575968d93e15f)!

| IMME a răspuns:

Tocmai mi l-am luat LOL. Jocul face fata
Acum m-am uitat pe net si ai setarile minime doar Intel HD Graphics 4600 e mai bun decat setarile minime.
Poti sa-l cumperi. Eu am 16 GB RAM, NVIDIA GEFORCE 970 si este tot pe ultra
si cel mai nou procesor Intel I7