| mrvalyarmy a întrebat:

Cum vand un cont de metin2 ro in valoare de 4-5 milioane fara teapa? adica daca-mi puteti spune cum sa procedez, cum ati facut voi... va rog mult de tot nu vreau sa pierd munca degeaba straight face

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Vrei sa intri la bulau? E ilegal sa vinzi conturi pe metin2 ro.

2 răspunsuri:
| r3flexe a răspuns:

Treaba e ca trebuie sa ai grija vanzarea contului de metin 2 nu prea este permisa si de multe ori poate duce la un ban permanent totusi daca tot vrei sa vinzi contul poti posta pe diferite forumuri si siteuri si poti folosita metodele urmatoare:paypal, sms, card, si mai multe dar nu le stiu pe toate

| mrvalyarmy explică:

Si ce sa fac cu contul? sa-l las sa putrezeasca acolo? macar scot ceva