| Cristian2003 a întrebat:

Cum vi se pare acest PC, mie mi se pare super deoarece are o placa video nVidia Geforce GTX 960 OC de 4 GB si un Intel - i5 din generatia Skylake si Minecraft mi-ar rula in 200 de FPS-uri constant pe servere premium!?!?!?!?!?!?!
http://www.pcgarage.ro/......4gb-gddr5/

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Bestbuy, iti duce lejer 300 fps.

| Gonrax a răspuns:

Alt copil disperat, și-și cumpără calculator bun doar pentru Minecraft...

| Cristian2003 explică (pentru Gonrax):

Sti ce daca eu vreau un PC foarte bun pentru Minecrfat este treba mea si daca nu-ti convine asta este!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa fie chiar si mai bun in banii astia, fa-l pe piese, sigur o sa iesi mai bine.

| SonicAndrei a răspuns:

Foarte, foarte bun. Atât am de comentat la el că are HDD în loc de SSHD sau că nu are SSD. Ar rula lejer Minecraft cu 200 FPS-uri în orice condiții.
Totuși, va trebui să ai și un monitor care are rata de refresh suficient de mare ca să vezi cu 200 fps (monitoarele și televizoarele normale pot duce doar 60 fps).

| xRoocked a răspuns:

Cacat de pc. cu 48 milioane faci unu adevarat de gaming

| Cristian2003 explică (pentru xRoocked):

Daca acesta nu este un PC foarte bun atunci esti prost de bubui!