| GolopențaAdrian a întrebat:

Cum vi se pare jocul Age of Mythology? Ca il am si eu

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Cand eram mic am primit un pc cu jocul asta, m-a fasicant foarte tare, mi-a placut povestea chiar daca nu o intelegeam prea bine, si acum l am descarcat iar doar ca s-a inteleg povestea si mai bine, daca si grafica s ar fi dezolvatat, ar fi fost foarte jucat si astazi.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doamne de cand nu l-am jucat. laughing Era unul din jocurile copilariei mele. Super fain, dar odata ce ai parcurs toate nivele nu prea mai are farmec ca nu prea mai ai nimic de facut. Totusi, m-as juca si acum daca l-as mai avea.

| OoBunnyoO a răspuns:

Cand eram mica il jucam si eu cred ca in fiecare zi. laughing

Inca il mai joc ocazional, online sau LAN cu cativa prieteni, mai mult de dragul vremurilor trecute. Singura nu cred ca l-as juca, insa inca este destul de fun atunci cand ai persoane reale cu care sa te lupti. laughing

| Adry05 a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Exista si varianta online? Da-mi te rog mult un site. Poate ne jucam impreuna laughing

| OoBunnyoO a răspuns (pentru Adry05):

laughing Nu este online in sensul ca il gasesti pe site, insa, cand deschizi jocul ai optiunea sa il joci online sau LAN.
Online, vezi daca sunt alti jucatori (insa in general nu este nimeni). laughing) Insa, de regula, planuim cand ne jucam si ne gasim unii pe altii pentru ca intram la aceeasi ora.