| Andrei_George_1995_b9pR a întrebat:

Cum vi se pare Resident evil 4? Eu unul cred ca este cel mai tare din toata seria Resident evil ..pana acum. Este luat dupa film sa.m.d? o parere despre resident evil 4?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Da ai dreptate si eu cred la fel, cu cat ca grafica nu-i asa buna ca la 5 si 6 dar povestea e cea mai buna si gameplay-ul la fel! Cu alte cuvinte, DA e cel mai tare din seria Resident Evil!

1 răspuns:
| ŞmecheruDeTreabă a răspuns:

Eu am REZIDENT EVIL 4 si sincer il ador, cu siguranta fiind cel mai tare din seria Resident evil. Exista filmul Resident Evil: Alterlife.