| shooby94 a întrebat:

Cum vi se pare windows 7 home basic

4 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Naspa! nu poti activa aero.

| monstrulet a răspuns:

Ionuz scuza-ma dar habar nu ai ce spui.
"Daca ai un sistem bun si ai nevoie de programe pentru. internet etc. bagi Ultimate." Cel mai penibil raspuns deoarece a fost dat din partea unui necunoscator. Nu o sa ai nevoie niciodata nevoie de featurile din ultimate, Win7 Professional o sa iti ajunga, si chiar si home basic. Singura difernta observabila pentru userul de rand cum e ionutzu, e interfata aero. Daca ai placa video buna si vrei sa se miste bine, nu lua home basic. Si nici nu are rost sa dai atatia bani pe ultimate cand 80% din ce e in plus in el n-o sa folosesti niciodata(si nici n-o sa mearga mai bine ca professional).

| monstrulet a răspuns:

Http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/products/compare
Dai pe features si uitate singur, daca nu stii la ce foloseste feature-ul respectiv iti zic sigur ca nu o sa ai nevoie de el(mai ales pentru download filme:)) ). Deci toate in afara de primul, au aero. Professional sau chiar Home premium isi fac treaba;)

| ionuutzuu a răspuns:

"Naspa! nu poti activa aero." - Cel mai penibil raspuns deoarece a fost dat din partea unui necunoscator... Windws 7 Home Basic este ideal pentru. un sistem office. Daca ai un sistem bun si ai nevoie de programe pentru. internet etc. bagi Ultimate.