| Cristyanooo a întrebat:

Cumpar cont samp pe egaming / gfzone / b-zone / just2play sa fie lvl 6+ Si sa aiba totusi ceva bani... Daca aveti de vanzare un cont, lasativa id-ul mai jos sau contactati-ma la Y! M: crististar2008

Răspuns Câştigător
| TimaTI a răspuns:

Am eu cont de lvl 12 dar inloc de bani da-mi funda si iti dau contul

| ALEXANDRU_7110 a răspuns (pentru TimaTI):

TiMaTi da-mi si mie add la b.alex999 plsss ca vreau si eu contul pls

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul de Sa:Mp B-zone RPG 1.

Acest cont detine nivelul 30, o suma de bani, aceea fiind $3.000, o casa in lv de nivelul 8 cu 5 camere(acestea fiind luxury) o masina de tip Sunrise cu 4.000 km parcursi.
Are skill 5 la Mechanic, Skill 4 arms dealer, Skill 3 Rob, Skill 5 Detectiv, Skill 2 Whore.
Poate intra in toate factiunile.

O mica poza: i.imgur.com/YLP4X9t.png

Vand aceste conturi deoarece eu m-am lasat de jocurile respective.

Le dau repede pe 3 euro!

EDIT: Schimb pe Counter-Strike 1.6 Steam, sau Killing Floor Steam.

| Mazuru_Elvis_1997 a răspuns:

Salut am eu cont premium lv 24 nrg personal pe gfzone baga id meu de mess sa vb: elvis_mzr sau skype: elvis.mazuru1

| BoogeyMan17 a răspuns:

Cont level 50 pe GF-Zone. Daca vrei mai multe detalii skype: yoo.thebest