| NewAssasin a întrebat:

Cunoaste svr de metin2 in afara de mondial, gx, tim united. dinamik, candy lojung, si celelalte lonjunguri, stars, colosseum, hammmer sau alte svr pvp, sau svr cu hamachi, apollo care are otel si scut de 61 la care nu trebuie iteme rate la fierar sa fie 100% pana la 6 si sa sa nu aiba bonusuri 6/7 su ratele sa fie peste 500% sau macar ratele de la metin2 dinamik 2011 cine imi zice svr care are datele cerute are fundita

Răspuns Câştigător
| xxXXCatalinXXxx a răspuns:

Hammer dar pe sv 2 tongue
funda?

7 răspunsuri:
| xxXXCatalinXXxx a răspuns:

Fun e super tare si e gratis si gasesti la negustoare perle cu 10kk
fundita?

| NewAssasin explică (pentru xxXXCatalinXXxx):

Ce site are metin2 fun pentru cand scriu la google metin2 fun zice ca pe acel svr au fost inchise inregistratrile

| NewAssasin explică (pentru xxXXCatalinXXxx):

Apropo metin2 fun are rate si nici otel la shop

| TeamHellNo a răspuns:

Da incearca Metin 2 VIP sper sa te ajutewinking

| NewAssasin explică (pentru TeamHellNo):

Poti sa-mi dai site sau un video cu metin2 vip pentru ca nu cred ca are otel si rate mari

| TryToKillMe a răspuns:

Tipi; e incearca pe metin2gth, e super 7 kinguri legendare la faci din arme de 90 cresti usor si rata la fierar e de 100% mie pana acum nimic nu mi sa distrus dar pentru cine joaca metin 2 ro epicele si king le evoluezi la T-REx(acel sura de langa negustoare)

| NewAssasin explică (pentru TryToKillMe):

Dar are bonuuri 6/7 si cu toate ca n-are otel si scut de 61 e praf pentru ca e un pvp daca ai bonusuri 6/7