| anonim_4396 a întrebat:

Da de ce nu vrea sa mearga Grand Theft Auto V - Rockstar Social Club cum adica este asociat cu un alt cont Si cum il scot.
https://ibb.co/imRWGK

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu poti sa il scotilaughing) Probabil codul pe care l-ai cumparat, sau contul de steam a fost deja inregistrat pe social club de altcineva. Ai nevoie de la el de contul acela de social club ca sa poti juca.

| adydeadyeokk a răspuns (pentru Wr3nch):

Pai este almeu si contul si stimu si emailu.

| Ioan_Frincu_1992 a răspuns:

Un prieten a mai avut problema asta se putea loga pe siteul oficial dar nu si in joc parca a dat un reset la parola si a rezolvat daca ai probleme in continuare fa un tichet la suport

| adydeadyeokk a răspuns (pentru Ioan_Frincu_1992):

Am dat reset la parola pana acu cred ca de 6 8 ori.
am facut si ticket la suport si imi spune numai tampeni precum ca ascunde ceva.