| Conophidă a întrebat:

Dați-mi vă rog niște jocuri online, gen,, The Mighty Quest for The Epic Loot ".Şi dacă cineva are vreun server de metin2 şi caută GM, lăsați răspuns mai jos big grin

7 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

Metin care cauta GM- Metin 2 4yours

Jocuri: Talesof of Solaris
Printul din persia 1, 2, 3, 4
Farcry 1, 3
Fundita?

| Conophidă explică (pentru iCappy):

Online îmi trebuie

| iCappy a răspuns (pentru Conophidă):

Talesof of solaris este online si este chiar foarte asemanator

| Conophidă explică (pentru iCappy):

Hmm, okay, mă uit peste el, mersi, dacă îmi place ai fundă big grin

| iCappy a răspuns (pentru Conophidă):

Ok bafta, sper mult mult sa-ti placa, pana atunci mai caut si eu alte jocuri asemanatoare cu care l-ai zis tu.big grin

| Conophidă explică (pentru iCappy):

Ăăă da, am căutat jocul şi mi se pare oribil şi prostesc.Ale variante mai ai?

| Marius_Enache_1995 a răspuns:

Iti recomand "Hartstone". Un joc de strategie in care utilizezi carti speciale de joc cu bestii, minioni sau magii in scopul de a distruge eroul inamic.