| Valentin_Ionut_1990_PJrU a întrebat:

Daca ai vacban pe counter strike global offensive, de ce nu merge sa dai trade ofer?

Răspuns Câştigător
| GabiC1337 a răspuns:

Politica Valve interzice tranzactiile unui cont cu vacban, asta ar fi intr-un fel o pedeapsa mult mai mare deoarece poti sa ai si dragon lore, pe contul ala ramane.

| Valentin_Ionut_1990_PJrU explică (pentru GabiC1337):

Cat timp dureaza pedeapsa?

| XYZ02 a răspuns (pentru Valentin_Ionut_1990_PJrU):

Permanent...

4 răspunsuri:
| Shatterhand956 a răspuns:

Conteaza daca scrie overwatch ban e posibil sa fie intre 6 saptamani sau 2 ani.
Daca nu scrie e posibil sa fie permanent.

| Valentin_Ionut_1990_PJrU explică (pentru Shatterhand956):

Cand am intrat era ceva cu overwatch ban apoi cand am iesit si am intrat iar mi-a aparut Global Untrusted your acount is permanently banned