| Craciun_Flaviu_2000 a întrebat:

Daca am cumparat o placa video cu un cod bonus la un joc video (la alegere intre for honor si ghost recon wildlands) si doresc sa returnez placa video dar am folosit codul bonus, imi opreste valoarea codului sau raman cu jocul activat si primesc toti banii care i-am dat pe placa? Magazinul din discutie este pcgarage.

2 răspunsuri:
| ElSueno a răspuns:

Nu cred ca mai poti returna placa video din moment ce-ai activat codul.

| Ionut_Gratian_1996 a răspuns:

Jocurile erau cadou asa ca nu o sa fie nici o problema! Apropo ce ai activat for honor sau ghost recon?happy