| ShutFickOn a întrebat:

Daca am facut o poza pe samp, pe f8 unde imi este salvata?

4 răspunsuri:
| IonutR1 a răspuns:

Depinde unde ai tu instalat windows-ul si etc., dar de obicei il gasesti in Libraries->GTA San Andreas User Files->SAMP->Screens. Daca nu te descurci imi zici si te mai ajut pentru ca poate fi diferit la fiecare

| ShutFickOn explică (pentru IonutR1):

Nu exista GTA San Andreas User la mine.

| IonutR1 a răspuns (pentru ShutFickOn):

Atunci, cu o metoda mai simpla, cauti in Libraries, in toate fisierele "sa-mp-" deoarece asa sunt salvate SS de la SA:MP, urmand si numere dupa liniuta aia. Incearca si asa si daca nu te descurci imi spui

| ShutFickOn explică (pentru IonutR1):

Nici acolo nu e...