| AnoniM3l3Dasvtaq a întrebat:

Daca am sursa de 400W ce placa video imi duce? Adica as vrea foarte mult fps la Cs la deathrun si am nevoie de o placa foarte buna! o Recomandare pentru 300 fps+? Pret pana in 700 lei

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Banuiesc ca sursa nu are conector pci-express de 6pini, deci va trebui sa iti iei o placa video care nu necesita alimentare separata de la sursa. Cea mai buna ar fi Radeon HD 7750. Dar cu o sursa de 100 de lei care sa aiba conectorii necesari, poti lua si o placa video mai buna cum ar fi Radeon HD 7790, sau nVIDIA GTX 650 TI.