| Marta_Anghel_1997 a întrebat:

Daca am un cont de smurf pe cs go si sunt prea bun pe el si fac 50 kiluri intr-un match îmi iau ban?

Răspuns Câştigător
| SatanelDeLaVaradia a răspuns:

Cei de la valve nu incurajeaza smurf-ingul, dar nu vei lua ban pentru asta, eu sunt MGE si joc des pe contul fratelui meu sa il mai urc si pe el in rank, ideea e ca atata timp cat nu ai vreun cod/hack totul e ok, ca sa iei ban trebuie sa decida 3 persoane care fac overwatch ca ai hack iar apoi o persoana autorizata valve, in cazul tau nu vei lua ban indiferent de cate reporturi primesti, atata timp cat nu ai vreunfel de cod etc, sper ca am fost de ajutor

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu iti iei. Or sa vada si ei ca cei pe care ii omori (probabil) joaca prost. Si daca totusi iti iei, nu o sa fie permanent ci parca de 5 saptamani (asta daca cei care fac overwatch decid ca esti cheater, dar sunt slabe sansele).

| DavidoffUser a răspuns:

Dar joaca-te prietene pe ESEA daca esti bun, nu pe competitive sa bati silveri.