| Coditza19965 a întrebat:

Daca am unitate pc cu. procesor amd sempron 2.6 ghz placa video geforce 7025 256mb - rami 2 gb HDD 500. pot juca urmatoarele jocuri - gta 4, fifa 2011-2012, assasin creed, call of duty blackops sau unele dintre ele. MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| xcristix a răspuns:

Gta 4 iti merge, fifa nu stiu daca iti merge, assasin creed nu iti merfe, call of duty blackops iti merge, dar era foarte simplu sa afli cu un simplu search pe google de exemplu:gta 4 sistem requirements si gaseai site-uri care iti spun cerintele de sistem(sistem requirements)pentru diferite jocuri ps:sa stii ca gta4 e super tare, e chiar mai tare ca nfs-urile. funda! sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Nu vei putea juca acele jocuri deoarece toate au nevoie de procesor dual-core, sempron-ul fiind single core si nici placa video nu te va ajuta deoarece e de generatie cam veche.