| Dumitru_Stefan_1992 a întrebat:

Daca am windows xp service pack 3 PROCesor amd atglon 64 dual core 5400+ 2.81 ghz si 2gb ram si PLACA video ATI RADEON x1550 512 MB imi merge gta episodes from liberty city

3 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

Da iti merge uite aici minimul http://www.wizoo.ro/jocuri/aventura/system_requirements.html?id=114 de cerinte ca sa te joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge perfect dar depinde ce sursa ai la PC. Ca eu la PC am cerinte bune dar sursa e praf si PC-ul se opreste dupa mai putin de 5 minute. Dar daca ai sursa buna atunci iti merge.

| VanHelsinG007 a răspuns:

Normal ar trebui sa iti mearga perfect.am jucat pe un pc asemanator si mergea bine.succes