| rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a întrebat:

Daca cineva ar fi in locul meu ce joc ar alege FIFA 2009 sau minecraft?

7 răspunsuri:
| nemu55 a răspuns:

Minecraft

| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns:

Fifa toata viata

| guardian2172 a răspuns:

Minecraft

| Mihalut10 a răspuns:

Fifa 20099, pentru ca fifa e foarte tare, oricum til sugerez il am si eu si re foarte tare, Daca vrei sa ai si echipe romanesti poftim id meu:stefancalin67

| rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr explică (pentru Mihalut10):

Paii mersi Mihai sau Stefan ca si eu nu mam mai jucat de mult FIFA 2009 da nushtiu cum sa am echpie romanesti. trebuie sa downloadez RLSP sau RPES?