| dodosikkkaa a întrebat:

Daca cumpar de le eMAG un produs de 14 milioane si vreau sa-l iau in rate pe doi ani de 46 de lei pe luna la primirea coletului de catre curier platesc un avans mai mare sau suma de 46 de lei pe care o platesc pentru rata pe luna? Spuneti-mi va rog! FUNDA

3 răspunsuri:
| veselie a răspuns:

Lasa ratele ca platesti mai mult, si pana le achiti produsul nu mai valoreaza nici jumate din valoare.

| dodosikkkaa explică (pentru veselie):

Dar vreau sa stiu, la primirea produsului trebuie sa dau un avans ceva? explica-mi asta.

| dodosikkkaa explică (pentru veselie):

Vreau sa stiu atunci cand primesc coletul trebuie sa dau un avans ceva?