| adrian1213 a întrebat:

Daca cumperi counter strike de la computer games ai steam? e ca si steamu?

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Pe computergames primesti un cod, cod pe care il activezi pe contul tau (gratis) Steam.
Repet, nu te costa nimic sa iti faci cont pe Steam.

| adrian1213 explică (pentru SilviaDulcik):

SI cum dai sa il activezi pe cs la steam? Ma ajuti te rog?

| adrian1213 explică (pentru SilviaDulcik):

Unde dai sa pui codul la cs? Ma ajuti te rog?

| SilviaDulcik a răspuns (pentru adrian1213):

Daca ai aplicatia Steam instalata pe calculator, intri cu contul tau si te duci sus in stanga la Games, apesi pe Activate a product on Steam... si trebuie sa ajungi pe o pagina care cere codul, il scrii si dai pe urmatoarea pagina si gata.

4 răspunsuri:
| VladUtzel a răspuns:

Vei primi doar key-ul (licenta).Tu v-a trebui sa iti faci cont pe steam si sa intri sa activezi licenta.