| Lungu_Alexandru_1998 a întrebat:

Daca cumperiun laptop cu sistem de operare linux merge sa instalezi windows?

3 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Da merge

| mickeyMT a răspuns:

Da merge. Iti trebuie dvd-ul cu windows, si sa stii sa-l instalezi. Daca nu stii cum sunt multe tutoriale pe net: http://www.youtube.com/watch?v=pf408Rkc5IA
PS: Nu conteaza ce sistem de operare ai pe calculator/laptop, atunci cand l-ai cumparat. Tot ce iti trebuie sunt driverele.
Succes!

| johnyxus a răspuns:

Cu siguranta doar daca nu e codat cu linux sau ubuntu depinde.