| Healtic a întrebat:

Daca eu am dat refund la o donatie pe paypal, cand primesc banii inapoi? (Aproximativ ) *Dau Funda*

Răspuns Câştigător
| Saddest a răspuns:

Nu ii primesti inapoi decat daca cel la care i-ai trimis ii mai are pe cont. Daca i-a retras atunci nu mai primesti nimic.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum adică refund. Când trimiți o donație online pe paypal tranzacția, transmiterea banilor este voluntară din partea dtale, și roboții care o execută îndeplinesc voința ta. Nu am auzit de opțiunea refund, existentă pe undeva.

| Healtic explică (pentru sadrian46):

Refund adica sa-mi iau banii inapoi.

| sadrian46 a răspuns (pentru Healtic):

I-ai donat. Acolo unde i-ai donat ei a fost folosiți. De la cine să îi iei înapoi? Cine să ți-i dea, și de unde, din ce surse?