| Cosmin3926 a întrebat:

Dacă eu cumpăr un CD cu FIFA 17 mai am nevoie de cont EA Sports? Voi putea sa ma joc online cu alti playeri? Pot sa-mi pun un nume pe FIFA 17?

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

1.Ai nevoie de cont Ea sport sau Origin daca jocul este pentru PC.
2.Din moment ce jocul este cumparat si luat pe cd vei putea juca online cat vrei tu.
3.Da poti sa iti pui un nume pe fifa 17, la echipa numele tau, iti poti crea propriul jucator, etc. Spor la joaca!

| Psycho777 a răspuns:

O sa ai nevoie de cont de Origin. Dupa ce iti instalezi Origin, te duci undeva la Activate Game iar tu in casuta pe care ti-o deschide pui codul de activare pe care il gasesti in carcasa jocului. Apoi il descarci si poti juca multiplayer sau singleplayer.