| adrian1213 a întrebat:

Daca iau cu telefonul de pe computer games counter strike cu 10 euro dupa ce termin tot cum vad codul? unde mi-l arata?

3 răspunsuri:
| ufromupps a răspuns:

Iti apare un cd-key.
Faci urmatorii pasi:

- Intrati pe Steampowered.com si descarcati programul Steam (click aici) - Dupa ce ati instalat programul Steam, va rugam sa va creati un cont sau sa va autentificati cu un cont existent. - Odata autentificat, click pe butonul +ADD A GAME -> Activate a product on Steam...(in partea de jos a programului Steam) si introduceti codul primit in casuta "Product activation" - Dupa ce ati activat jocul, in fereastra "My Games" veti gasi jocul abia activat dar si optiunile - Download - si - Play -. Bafta. happy

| adrian1213 explică (pentru ufromupps):

Eu ma refeream unde imi arata codul cum il vad?

| ufromupps a răspuns (pentru adrian1213):

Sa fiu sincer.
Nu-mi imi mai aduc aminte. laughing)
Ori iti apare pe site ori primesti un sms.