| thefortgod a întrebat:

Daca imi asamblez un pc si cumpar toate componentele noi, doar placa video folosita pot sa deteriorez celelalte componente noi?!

Răspuns Câştigător
| gamersamp12 a răspuns:

Nu, raspunsul pe care vrei este NU.

| thefortgod explică (pentru gamersamp12):

Chiar daca nu ai argumentat, te aleg cistigator prin faptul ca ai dat in raspuns exact.

3 răspunsuri:
| Kushhh a răspuns:

Cat timp placa video nu are vreun defect major, poti folosi linistit placa.

| BigGez a răspuns:

Teoretic toate componentele se deterioreaza o data ce le-ai pus in functiune. Daca nu ai problema cu piesa respectiva nu prea ai de ce sa iti faci griji. Eu mi-am schimbat treptat componentele la pc. Diferenta dintre placa video veche si procesorul nou era de vreo 3 ani si nu am avut nici o problema.