| WayhaughtK a întrebat:

Daca imi comand un PC in valoare de 32 de milioane, va trebui sa platesc transportul ( de exemplu la media galaxy daca faci comanda unui produs ce depaseste un anumit pret, transportul este gratuit) si la PC Garage este valabil asa ceva?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

La unele magazine online trebuie sa platesti transport dar la Pc Garage si eMAG daca depasesti suma de 150 lei, NU mai platesti transport! Asta e sigur pentru ca eu am cumparat de la amandoua si lucruri cu sume mari si sume mici... deci e sigur ce-ti spun! Bafta!

| I0nuT55 a răspuns:

Transportul la Pc Garage este gratuit in limita a 5 kg, ce depaseste de 5 kg, se plateste 1.20 Ron/kg happy ( un leu douăzeci)