| Mariusflorin2341 a întrebat:

Daca imi cumpar Grand Theft Auto : IV o sa mearga mai bine ca cel cracked sau tot asa? straight face

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Are același specificații, deci va merge la fel, daca merge greu sau ai probleme poate e vina jocului, nu l-ai luat pe cel potrivit sau vina PC-ului pentru că nu e foarte performant.

1 răspuns:
| Al3x998 a răspuns:

Nu e vina pc-ului. Jocul este foarte prost optimizat. Eu am i5 8600k si gtx 1070 ti si am pe ultra 40-50 fps. Si pe gta 5 pe ultra am 90-100 fps.