| Răzvan022014 a întrebat:

Dacă îmi cumpăr jocul Diablo 3, acesta necesită o cartelă pentru a putea juca pe serverele lor, adica un fel de cartelă reîncărcabilă? Ce părere aveți despre acest joc? Este frumos? Se merită să-l am în colecția de jocuri?

4 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Da necesita o gamecard..ca sa poti sa joci la ei pe servere..am impresia ca ai 1luna gratis (nu sunt sigur 100%) si dupa aceia platesti pentru a te juca pe serverele lor.
cat despre frumusetea jocului nu ma pot pronunta ca nu este genul meu. dar iti spun toate asta pentru ca eu am cont pe battle.net si mi-au dat gratis o luna cand mi-am cumapart acum cativa ani world of warcraft. si am jucat si eu la vremea aceia 1luna cat a fost gratis si dupa aceia nu am mai jucat diablo 3.

bafta. funda?

| Răzvan022014 explică (pentru DataSoft):

Nu-ti dau nici o fundă fiindcă ești și prost și mincinos! Tocmai ce am terminat de instalat Diablo 3 în pc și nu imi cere nici o cartelă, nu-mi cere absolut nimic! Chiar am vorbit cu vănzătorul de la magazin și mi-a spus că nu are nici o legătură nici o cartelă și că nu-mi trebuie absolut nici o cartelă!

| DataSoft a răspuns (pentru Răzvan022014):

Bine ma joaca tu online..sa vezi cat iti merge

| Răzvan022014 explică:

Tot tu ești ăla care te superi acuma! Încearcă să nu mai fii superficial și să dai răspunsuri superficiale. Cănd ajuti un om este bine să o faci din toată inima! Este simplu să dai un răspuns la plesneală și la numereală pe urmă șă mai cerșești și funda!