| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Dacă îmi iau un telefon de pe eMAG pot sa îmi fac abonament? Credit, net?
Acum am router și net de la digi dar in stânga sus apare telekom.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Da, poti face cate abonamente vrei dar trebuie sa platesti si abonamentul actual, adica care-l ai acum! Nu stiu exact despre ce abonament vorbesti, de net sau mobil... oricum ca sa ai net pe telefon nu trebuie neaparat sa faci abonament. Totusi daca vrei sa folosi netul pe telefon mai mult cand nu esti acasa atunci e mai bine cu abonament ca va fi mai ieftin. Iar ca sa folosesti net-ul din casa pe telefon trebuie sa fi atent cand cumperi telefonul sa aiba functia: Wi-Fi!