| Hdbduebvdyd a întrebat:

Daca imi upgradez windows-ul la 64 bits pot spori performanta in jocuri?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E recomandat sa folosesti windows x64 daca ai 4 gb de ram sau mai mult deoarece windows pe 32 nu poate folosi mai mult de 3.

| Play_Viktor_1975 a răspuns:

Cu siguranta.Sa sti ca unele jocuri nu iti merg decat doar la 64 de bits deci e o upgradare importanta

| RICO69 a răspuns:

Oarecum...in mare parte da dar iti si un calculator performant pentru a suporta nevoile pe care le are jocul respectiv.
Sper ca am fost de folos happy