| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a întrebat:

Daca Inchid Windows Firewall se intampla ceva? nu am antivirus cu firewall dar am antivirus normal, daca inchid windows firewall se intampla ceva? Dau Fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il inchizi ai sanse mari sa te umpli de virusi mai ales daca ai un antivirus fara licenta sau trial. Numai un antivurus cu licenta protejeaza 100%. In tot cazul trebuie sa intelegi ca daca acel firewall nu ar fi fost util nu ar fi existat.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică (pentru anonim_4396):

Am Antivirusul Microsoft Security Essentials fara windows security, eu vreau sa il inhcid pentru ca nu imi merge site de la un metin care l-am creat laughing nu stiu... daca il inchid poate se intampla ceva.....mai astept raspunsuri.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică (pentru anonim_4396):

Mie imi merge site doar ca cand ma duc la laptop site nu mai merge de la metin2 rolling on the floor mai astept rapsunsuri,

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvatwinking Am inchis firewall si nu se intampla nimica doar ca apare windows explorer has stopped working.dar am rezolvat cu firewall, l-am inchis ca-sa pot face Metinul :X mz de raspuns :X Funda+Vot @ Am inchis firewall. mz ca m-ai ajutat. happy