| Ghinea_Alin_1998 a întrebat:

Daca instalez un windows nou, setarile netului trebuie si ele instalate? Si cand il instalez(windows-ul) se instaleaza si driverele?

Răspuns Câştigător
| JoshuaNNN a răspuns:

Da, setarile internetului trebuie facute de catre tine, dupa instalarea windowsului si a driverelor (neaparat cel de la placa de retea). Daca instalezi windowsul, driverele nu se vor instala automat, ele trebuie instalate tot de catre tine(este un lucru usor, il poti face singur).
Cand ai cumparat calculatorul ai primit si niste cd-uri la placa video, placa de baza etc...alea trebuie instalate de tine, daca nu le ai le poti lua de pe net (site-urile oficiale gen nVIDIA, amd)

1 răspuns:
| jjuliana a răspuns:

Trebuie instalate si setarile netului dupa