| darius1ka a întrebat:

Daca instalez windows 10, tot ce am pe disk c si disk d, se va sterge?

Răspuns Câştigător
| LaccboGaming a răspuns:

Dacă ii dai upgrade din pc nu ti se va sterge.
Daca ai windows-ul pe cd bifezi tu sa nu ti se stearga ce ai pe D.
Funda?

2 răspunsuri:
| Hareu_Vladut_1990 a răspuns:

Baiatu' in primul rand iti trebuie un pc din 2013-2015 BUN si sa ai cap sa stii sa instalezi si sa rezolvi toate problemele curente la Windows 10 pentru ca are o gramada de probleme si nu e inca recomandat sa il folosesti pentru ca nu iti vor merge o sumedenie de jocuri si nici browsere

| Ionut_Cojbac_1996 a răspuns:

Pai cred ca iti poti alege ce sa se stearga si ce nu