| anonim_4396 a întrebat:

Daca las PC-u aprins si inchid monitorul se strica ceva?

Răspuns Câştigător
| ovidius a răspuns:

Nu. Nu se strică nimic. Însă o să ai o factură CONSISTENTĂ la electricitate dacă îţi faci din asta un obicei.

4 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Nu nu se întâmplă nimic, e cum l-ai lăsa mult timp pe liber și ți lasă pe ecran imaginea aia neagră sau dacă ai setat orice altceva decât ce ai când ești active pe el.

| winer98 a răspuns:

Nu se intampla nimic l-am lasat si 24h cand descarcam ceva si nu are nimin el intra in standby si consuma mai putin nu iti fa griji

| madalin28 a răspuns:

Nu se intampla nimic.E chiar mai bine decat sa lasi si unitate si monitorul aprins pentru ca nu iti va mai intra in pauza.

| MariaMaria1234 a răspuns:

Nu. Eu am facut asta de multe ori, numai ca nu l-am lasat foarte mult timp.