| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Daca o persoana de pe facebook ma blocheaza si dupa ma deblocheaza si imi trimite mesaje cu jigniri... si dupa iar ma blocheaza... ce sa fac ca acea persoana sa nu imi mai poate trimite mesaje?

3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Intr la mesaje, si ii dai Block messages

| alii98 a răspuns:

Blocheaza-l sau poti sa-i dai report pentru jignire

| lovelessAlex24 a răspuns:

Păi,acum că te-a blocat,tu nu o să-i mai poți accesa pagina de facebook, dacă vezi că te-a deblocat și-ți trimite iar jigniri, du-te pe pagina ei de facebook și, undeva lângă poza de copertă a acelei persoane ar trebui să fie o bară cu puncte.Dai click pe ea, dai pe opțiunea ''Blochează'' sau ''Block'' și așa ai blocat acea persoană și nu va mai putea să facă nimic.Nu va mai putea să se uite la pozele tale, să-ți trimite mesaje etc.